Fordított és nyert az ifi

Megszerezte első tavaszi győzelmét a Kiskunhalasi FC ifjúsági csapata is. Bár a fiúk a félidőben még egy gólos hátrányban voltak, remek hajrával sikerült a fordítás.

A felnőttek mellett a Kiskunhalasi FC ifjúsági gárdája is nekivágott a friss évadnak. Gerner Dani csapata szombaton délben a keceli fiatalokat látta vendégül az "A" játéktér felújítása okán a "B" pályán. A vendégek tavaly nyáron alaposan "kitömték" a mieinket, ezért mindenképpen nyerni szerettek volna Burszki Zoárdék. Nos, a vizitálók alaposan belekezdtek, két találatukra eggyel tudott válaszolni Lavati Alex. 1-2-es félidő után egyenlített a KFC, ismét Lavati volt eredményes. 2-2. Már-már sokan elkönyvelték a pontosztozkodást, amikor szabadrúgáshoz jutott a pályaválasztó. Csillag Dani jó 30 méterről bombagólt lőtt és ezzel sikerült itthon tartani a három bajnoki pontot. Kiskunhalasi FC-Kecel FC 3-2.
Kép-szöveg: Tóth István