Gólözön a pályán

Komoly ellenfél várt ma a Kiskunhalasi Szilády RFC U13-as és U15-ös csapatára. Az NB II-s bajnokságban a Szeol SC két, nagyarányú győzelmet aratott, a mieink azonban igyekeztek megnehezíteni a vendégek dolgát.

Az U13-as csapatok kezdték a találkozók sorát. Már az első percekben gólt és két kapufát szerzett a szegedi egylet. A szünetig még három gólt lőttek, így magabiztos előnnyel kezdhették a második játékrészt.

Ott aztán minden eldőlt, egyre másra vezette veszélyes támadásait a Szeol és tizenegy alkalommal vették be a hazai kaput. A vendégek legjobbja a 8 gólig jutó Oláh Levente volt. A halasiak becsületgólját az 51. percben Földes Péter Barnabás szerezte. Kiskunhalasi Szilády RFC - Szeol SC Kft. 1-15 (0-4).

Az U15 is igyekezett megnehezíteni az élmezőnybe tartozó szegediek dolgát. A szünetben itt is négygólos volt a vendégek előnye, ezen a találkozón, a fordulás után még három találat született. Kiskunhalasi Szilády RFC - Szeol SC Kft. 0-7(0-4).
Kép-szöveg: Jáger Levente