Gólzáporos döntetlennel kezdett a KFC idegenben

A 63. percben még 2-1-re vezetett a Kiskunhalasi FC Dusnokon, ám egy kiállítás után fordítani tudott az ellenfél. A halasiak viszont nem adták fel és a 8 gólt hozó mérkőzésen döntetlennel mutakoztak be a bajnokságban.

A szurkolóknak még ízlelgetni kell, hogy a Kiskunhalasi FC a megyei II. osztályban szerepel. A csapat az első fordulóban nem lépett pályára, viszont a másodikban már igen, mégpedig a Dusnok vendégeként. Kuhn Róbert csapata a 10. percben Ikotic Ádám révén vezetést szerzett, de a hazaiak klét perc múlva egyenlítettek. A 29. percben, Gyenizse Tamás góljával már 2-1-re a KFC vezetett. Az eredményt sikerült megtartani a 63. percig, amikor Dordevic kapott piros lapot, mert a játékvezető úgy látta, kézzel ért a labdához. Ez a momentum felhozta a dusnokiakat és 12 perc alatt három gólt szerezve megfordították a találkozó állását. De még nem volt vége, a KFC tíz emberrel is hajtott, Vuckovic Daniel két góljával pedig döntetlenre sikerült menteni a meccset. Dusnok - Kiskunhalasi FC 4-4. Folytatás szombaton, fél ötkor hazai pályán a Sükösd ellen.