Halasi sikerek az országos katasztrófavédelmi atlétika bajnokságon

A Bács-Kiskun vármegyei csapat színeiben szerepeltek a Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság atlétika bajnokságán a kiskunhalasi tűzoltók. Futásban és súlylökésben is éremmel gazdagodtak a sportolásban is jeleskedő lánglovagok.

Százharminchét versenyző nevezett a Debrecenben megrendezett BM OKF Országos Atlétikai Bajnokságon. A rangos megméretésen tizenkét csapat szerepelt, az időjárás kegyes volt a sportolókhoz, mert napsütésben zajlottak a versenyszámok. Ott voltak a versengésben a kiskunhalasi tűzoltók is, akik a Bács-Kiskun Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság színeiben álltak rajthoz. A 100 méteres síkfutásban Torma Barnabás második volt úgy, hogy egy századmásodperccel előzte  meg őt az aranyérmes. Az erős mezőnyben Danis Kristóf a nyolcadik helyen végzett. A 4x400 méteres váltófutásban a Danis Kristóf, Pakai Szabolcs, Torma Barnabás, Zelei Béla összeállítású csapat a harmadik volt. Súlylökésben pedig Csernák Zsolt volt az aranyérmes.