Halasiak mészároltak Izsákon

Tizenhárom, mindenre elszánt halasi kivégezte az ellenfelet Izsákon, a hazaiak azt sem tudták, hogy mit tegyenek, olyan ellenálhatatlan volt a Kiskunhalasi FC. Kedden már nehezebb feladata lesz a fiúknak.

Újabb nagyarányú győzelemt került be a Kiskunhalas FC U15-ös csapatának idei évkönyvébe. Ezúttal Izsákon léptek pályára a fiatalok, akik már az első félidőben ötször bevették a hazai hálót. Az első húsz perc és a második halasi gól úgy elvette az izsákiak kedvét, hogy a KFC sorra lőhette a gólokat. Izsák - Kiskunhalasi FC 0-11 (0-5), a halasi gólokon Babud Ákos 5, Burszki Zoárd 2, Döbrentei Dávid, Sárközi Benjámin, Jurity Zsombor, Fodor Zsolt.

A halasiakra két mérkőzés is vár ezen a héten, kedden a bajnokság végkimenetele szempontjából is fontos összecsapás lesz a Kiskőrös elleni hazai meccs. Várják a drukkereket a 14 órakor kezdődő találkozóra.