Hazai sikerek a Halasi Kupán

Két országos versenynek is házigazdája volt a hétvégén a Kiskunhalasi Birkózó Klub. Mint megtudtuk, a Halas Kupán az utánpótlás korosztály lépett szőnyegre, vasárnap pedig a veteránok mérték össze erejüket. Az első napon szép hazai sikerek születtek - tudtuk meg Csapi Antaltól, az egyesület elnökétől.

A Halasi Szüreti Fesztivál árnyékában a helyi birkózók két versenyt is rendeztek. Mint megtudtuk, szombaton a Halas Kupának, vasárnap pedig a veterán magyar bajnokságnak volt a házigazdája. A helyszín mindkét esetben a Kertvárosi Általános Iskola tornacsarnoka volt. A Halas Kupán 134 induló volt az ország minden tájáról, a határon túliakat a zentaiak képviselték. A házigazda Kiskunhalasi Birkózó Klub versenyzői kitettek magukért. Csikós Boglárka, Csikós Hunor, Puskás Bence első, Boldog Bence második, Cserkó József harmadik, Cserkó Máté pedig ötödik volt. Csapi Antal elnök tájékoztatása szerinta veterán bajnokságon 122-en léptek szőnyegre.