Heti hetes

Heti hetes

A Kiskunhalasi Szilády RFC U15-ös csapata után az U14 is remek győzelmet aratott a SZEOL SC B ellen. A szegediek megtapasztalták milyen is a heti hetes Halason.

Nagyon kellett a siker a Kiskunhalasi Szilády RFC U14-es labdarúgó-csapatának. Velez Attila tanítványai délben a SZEOL SC B ellen léptek pályára. Bleszák Csaba jóvoltából a 15. percben megszületett az első hazai gól, a folytatásban a 31. percben Hornyák Csaba volt eredményes. A félidei eredményt Bleszák állította be.

A szünet után aztán az volt a kérdés, hogy még hány gólt rámol be az RFC. Nos, Bleszák még kétszer, Hercz Dániel és Palásti Levente egyszer-egyszer volt eredményes, így alakult ki a végeredmény. Kiskunhalasi Szilády RFC - SZEOL SC B 7-0 (3-0).