Hétig számolták

A Kiskunhalasi Szilády RFC mindkét korosztályos csapata pályára lépett vasárnap az NB II-es labdarúgó utánpótlás bajnokságban. Az U14 kikapott, míg az U15 fölényesen nyert hazai környezetben.

A vasárnap délelőtti találkozókon Velez Attila csapatai nagyon akartak. A fiatalok 2-0-ra kikaptak, így az U15-ön volt a javítás sora. Nos már az első percben megzörrent az orosházi háló, Simon Márk János révén, majd Palakovics Balázs is betalált, Juhász Péter pedig háromra növelte a félidőnyi különbséget. A szünet után aztán Simon és Palakovics újrázott, de Bleszák Csaba, valamint Fenyvesi Kristóf is betalált, így alakult ki a fölényes győzelem. Kiskunhalasi Szilády RFC - Orosháza 7-0. A halasiak ezzel a harmadik helyen állnak a bajnokságban.