Idegenben győzte le a KFC a Kelebiát

Idegenbeli mérkőzéssel folytatódott a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság. A Kiskunhalasi FC kelebián lépett pályára szombaton délután. A halasiak hátrányból tudtak fordítani úgy az utolsó pillanatokban,  hogy több mint 30 percet emberhátrányban játszottak.

Már a hatodik fordulóhoz érkezett a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság. A Kiskunhalasi FC az éllovas Foktő elleni pontszerzés után Kelebián lépett pályára. A találkozó 25. percében szerezte meg a vezetést a hazai csapat,de 10 perccel később Vuckovic Dániel egyenlített. A halasiak tizese már a negyedik találatát jegyzi az idényben. A félidőben már nem változott az eredmény. A szünet után, az 58. percben Miletic Mario piros lapott kapott, így a KFC emberhátrányba került. Ennek ellenére a 92. percben Gyenizse Tamás megszerezte a győztes gólt. Kelebia - Kiskunhalasi FC 1-2. A halasiak ezzel a tabella 4. helyén állnak, jövő szombaton hazai pályán, a Borotával játszanak.