Pályán maradtak

Játszott a KNKSE!  Annak ellenére, hogy a klub a megszűnés szélére sodródott, egy támogató és az önkormányzat mentőövet dobott az egyesületnek, így a serdülő csapat tegnap pályára léphetett.

Az országos serdülő bajnokságban szerepel a Kiskunhalas NKSE, amely a nehézségek ellenére is lejátszotta tegnapi mérkőzését. Kedden este még úgy volt, hogy az egyesület számára idejekorán véget ér a szezon, de a Sportmagazint követően jött a segítség.

A fiatalok így csütörtökön fogadhatták az Újkígyóst. A lányok egy nagyon jó első félidőt produkáltak és a szünetben 12-12 volt az állás. A fordulás után szoros volt a mérkőzést, de a vendégek két góllal győzni tudtak Kiskunhalason. KNKSE - Újkígyós 21-23 (12-12). Folytatás a jövő csütörtökön, Békéscsabán.