Kalocsáról hozott pontok

Jól tartotta magát a hazai csapat az első félidőben (12-12). A kalocsai lányok otthonukban komolyan vették, hogy akár meglepetést is okozhatnak a megyei női kézilabda bajnokság második tavaszi fordulójában március első napján a KB Autoteam SE-vel szemben.

A félidei szünet után aztán gyökeres fordulat következett be. A második játékrész első kilenc percében a vendégek zsinórban lőtt hat góljára nem érkezett hazai válasz. A találkozó ezzel el is dőlt. A Halas a továbbiakban is gólerős játékkal hozta a kötelezőt.

Kalocsai KC - KB Autoteam SE 18-31 (12-12).
Kalocsa, városi sportcsarnok 2014. március 1.
Mérkőzésvezetők: Fritsch Margit, Bennarikné Romsics Erzsébet
Hétméteres: 2/2 - 5/4, figyelmeztetés: 2/1
Mérkőzés alakulása: 13.p. 5-3; 27.p.; 11-11; 38.p.; 12-18; 52.p.; 15-26.

Gólszerzők:

Kalocsai KC: Perity Viktória 1, Alföldi Babett 9/2, Holló Bettina 1, Fuszenecker Ágnes 2, Bors Ramóna 1, Jakab Johanna 4.

KB Autoteam SE: Kardos Csilla 2, Csősz Szilvia 4, Dudás Katalin 1/1, Torma Mónika 1, Agócs Erika 5, Ács Anita 4, Makai Katalin 3, Baksa Nikolett 8/3, László Krisztina 3.

Kép-szöveg: Kovács Iván