KFC U19: ezüst a bajnoki Közép-csoportban

A harmadik legtöbb rúgott és a legkevesebb kapott góllal hozta le a megyei U19-es labdarúgó-bajnokság Középp-csoportját a Sunset-Kiskunhalasi FC. A zárófordulóban Izsákon lépett pályára a csapat és 2-0 arányú győzelemmel fejezte be a szezont.

Két csapattal vágott neki a Kiskunhalasi FC a megyei U19-es labdarúgó-bajnokság Közép-csoportjának, viszont csak a Sunset-Kiskunhalasi FC fejezte be a szezont. Ez a gárda viszont egészen figyelemreméltó eredményt ért el, ugyanis a 9 csapatos mezőnyben a második helyet szerezte meg úgy, hogy egyetlen ponttal maradt le az első helyről. A fiúk az utolsó körben Tamás Gábor és Fodor zsombór goljaival 2-0-ra nyert. A szezon során 90 gólt rúgott a csapat, ez harmadik legtöbb a mezőnyben, viszont a kapott gólok számát tekintve a Kiskőrössel együtt a legkevesebbet jegyezték. Az ellenfelek a 16 forduló alatt 18 alkalommal tudták bevenni a halasi kaput.