Kilenc halasi gól a kecskeméti kapuban

Folytatódott az NB II-es női futsal-bajnokság. A Szilády RFC hazai pályán fogadta a Kecskemétet, egy gólgazdag mérkőzésen. A halasiaknak ezúttal kijött a lépés és a magabiztos helyzetkihasználásnak köszönhetően sima győzelmet arattak.

A Kecskeméti LC volt a Szilády RFC ellenfele az NB II-es női futsal-bajnokság legutóbbi fordulójában. A Dékáni-sportcsarnokban lejátszott találkozót a halasiak kezdték jobban, a 2. percben Herczeg Kinga szerzett vezetést. Tíz perccel később jött a kecskeméti válasz, de az RFC nem hagyta annyiban. Kertész-Kovács Orsolya és Végh Emese góljaival 3-1-re alakult az eredmény, amely már nem is változott a szünetig. A második húsz perc elején elkapta a fonalat a hazai csapat, egész pontosan Végh Emese duplázott két perc alatt, így már tekintélyes volt a Szilády előnye. Bartha Viktória két villanására egy kecskeméti gól volt a reakció. A hajrában Stibrik Adél és Végh Emese iratkozott fel a góllövőlistára. a vendégek csak kozmetikázni tudtak az eredményen. Szilády RFC - Kecskeméti LC 9-4 (3-1). - Helyenként kimondott szép játékkal szereztünk újabb három pontot egy szimpatikus, remek ellenféllel szemben - értékelt a lefújást követően Dávid Géza edző a közösségi oldalán.

Fotó: facebook.com