Kispályás focibajnokságot szeretnének rendezni Halason

Évtizedeken át töretlen népszerűségnek örvendett Kiskunhalason a városi kispályás teremlabdarúgó-bajnokság. Az utolsó ilyen alkalom évekkel ezelőtt volt, most szeretnék ezt a hagyományt feleleveníteni. A tervek szerint decemberben és januárban, a Horváth István Sportcsarnokban mérkőznének egymással a csapatok, amennyiben igény van rá.

2020-ban volt utoljára városi kispályás teremlabdarúgó-bajnokság Kiskunhalason. Az azt megelőző évtizedekben ezrek kedvenc téli kikapcsolódása volt a sorozat, amelyre rendszeresen megteltek a lelátók. Volt olyan szezon, amikor 36 csapat nevezett a bajnokságra. A tervek szerint az idei évben újra pályára léphetnének a csapatok, versenyszerű keretek között. A napokban már egy felhívás is megjelent ennek kapcsán a közösségi oldalon. - Elkezdődött egy szervezési munka annak érdekében, hogy ismét versenyezhessenek csapatok téli teremlabdarúgó bajnokság keretében. A tervek szerint decemberben és januárban, szombat, vasárnapi játéknapok lennének. Helyszín a Bibó István Gimnázium sportcsarnoka. A nevezési díj pontos összege egyelőre nem ismert, de a szervezők barátibb összeggel próbálnak kalkulálni, mint amibe a már ismert, szomszédos települések labdarúgó tornái kerülnek. A további szervezési feladatokhoz szükséges, hogy 2023. november 17. péntek 18 óráig jelentkezésed küldd meg a teremfocihalas@gmail.com címre: csapatnév, csapat képviselője, telefonos elérhetőség feltüntetésével- olvasható a felhívásban.