Megszerezték első győzelmüket a lányok

Az év utolsó fordulójában nagyon fontos győzelmet aratott a Szilády RFC az NB II-es női futsal-bajnokságban. A Málta SE ellen, hazai pályán tudott nyerni a csapat, amely ebben az idényben az első siker volt.

Megszerezte első győzelmét a Szilády RFC az NB II-es női futsal-bajnokságban. Dávid Géza csapata a Málta SE ellen lépett pályára a Dékáni-sportcsarnokban. A halasiak ebben a szezonban még nem szereztek pontot, ezért is volt fontos az idei utolsó meccsen aratott siker. Az RFC gyorsan vezetést szerzett, a 2. percben Végh Emese vette be a vendégek kapuját. Ez megnyugtatta a hazaiakat, mindkét oldalon számtalan helyzet volt. A második félidőben voltak kritikus pillanatok, de a hajrában , a 35. és a 36. percben. Barta Viktória, Stibrik Adél és Nemes Ilona Erzsébet góljaival eldőlt a három pont sorsa. A vendégek még a végén kozmetikáztak a végeredményen. Szilády RFC - Máltai SE 4-2. A csapategység ismét remek volt, ráadásul még Bukincz Kata is parádézott a halasi kapuban, Kocsis István statisztikája szerint 92 százalékos hatékonysággal védett.