Nekik nyolc...

Újabb fölényes győzelmet aratott a Kiskunhalasi Szilády RFC a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokságban. A halasiak a Vaskút ellen léptek pályára és gyakorlatilag fél óra alatt eldöntötték a három pont sorsát.

Az idegenbéli, Kunfehértó utáni igen nehéz találkozót követően húsvétváró mérkőzésen fogadta a Kiskunhalasi Szilády RFC a Vaskút csapatát. Az első gólra alig három percet kellett várni, ekkor Petrics Milán Károly vette be a vendégkaput, majd hat percel későb Kaszap Attila is betalált. Az első félidőre még maradt három gól, Vincze Imre, Rigler László és Gieszinger Péter is eredményes volt. A fordulás után sem ürült ki a sziládys gólzsák, mondjuk ennek a vendégek annyira nem örültek. Gieszinger Péter, majd Kerekes Krisztofer és Plichta Dominik iratkozott fel a góllövők közé. Az RFC gond nélkül tartotta otthon a 3 bajnoki pontot. Szilády RFC - Vaskút 8-0.