Rangadót nyert, és 8 pontos előnyre tett szert a Szilády RFC a tabellán

Pénteken késő délután rangadót játszott a Szilády RFC U17-es csapata az MLSZ regionális bajnokságának felsőházi rájátszásában. A Mórahalom az első félidőben még tartotta magát, ám a második játékrészben a sziládys fiatalok három gólt szerezve nyerték a fontos meccset. A halasiak ezzel megszilárdították első helyüket a tabellán.

Fontos mérkőzés várt a Szilády RFC fiataljaira pénteken késő délután. Az MLSZ reginális bajnokságában, a felsőházi rájátszás 10. fordulójában a Mórahalom elleni rangadó következett az U17-es korosztály számára. A találkozó előtt a sziládysok öt pontos előnnyel álltak a tabella élén, a második helyen pedig éppen a Mórahalom állt. Az első félidőben még nem született gólt, ám a második játékrészben ebben sem volt hiány. Egy öngólt követően a csereként beálló Gszelmann Tamás kétszer is beköszönt a vendégek kapusának. A vége pedig magabiztos halasi siker volt. Szilády RFC - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 3-0. Az RFC ezzel már nyolc ponttal vezet a tabellán.A bajnokság a Makó elleni meccsek folytatódik április 20-án.

Fotó: facebook.com