RFC-gólok

RFC-gólok

Egy győzelem és egy döntetlen a mérlege a Kiskunhalasi Szilády RFC-nek a Békéscsaba ellen az NB II-es utánpótlás labdarúgó-bajnokságban. Velez Attila tanítványai két mérkőzésen öt gólt rúgtak a fiúk.

Folytatódott az NB II-es utánpólás labdarúgó-bajnokság. A Kiskunhalasi Szilády RFC U14-es és U15-ös csapata is pályára lépett a Békéscsaba ellen, mégpedig hazai környezetben. Az fiatalabbak Földes Péter Barnabás góljával döntetlent értek el. Kiskunhalasi Szilády RFC - Békéscsaba 1-1. A halasiak ezzel a hetedikek a tabellán.

Sokkal jobban ment az U15-nek. Már az első félidőben háromgólos előnyre tettek szert a sziládysok, így legyőzték a rangadónak számító találkozón a békésieket. Kiskunhalasi Szilády RFC - Békéscsaba 4-2. A gólokon Simon Márk 3 és Palakovics Balázs osztozott. Az RFC ezzel a tabella harmadik helyén áll.