Hat gólt rúgtak a sziládys lányok

Megszerezte a naptári év első győzelmét a Szilády RFc női futsalcsapata azt NB II-es bajnokságban. A halasiak, hazai pályán hat gólt rúgtak a hatvaniaknak, akik egy hajrával tudták szorossá tenni a végeredményt.

A Dékáni-sportcsarnokban folytatta szereplését az NB II-es női futsalbajnokságban a Szilády RFC. A lányok a hatvaniakat fogadták a hatodik fordulóban. A találkozó első gólját Stibrik Adél szerezte, két perccel később viszont egyenlített az ellenfél. A félidő utolsó négy perce a halasiaké volt, ebben az időszakban két gólt szerzett az RFC. A szünet után a hatvaniak gólt lőttek, ez felpaprikázta a halasiakat. Herczeg Kinga duplájával és Kuklis Dorina találatával 6-2-es hazai előnnyel kezdődött a hajrá. Az utolsó két perc viszont megint a vendégeké volt, de csak kozmetikázni tudtak a végeredményen. Szilády RFC - Hatvani SZSE 6-4.