Szpari pofon Kecelen

Első fordulóbeli mérkőzést elhalasztotta, szombaton azonban már pályára kellett lépnie a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság keleti csoportjában szereplő Kiskunhalasi Spartacusnak. Sajnos a debütálás nem sikerült.

Éppen 11 játékos állt rendelkezésre, így cserék nélkül vágott neki a rangadónak Kecelen a halasi gárda. Már az első félidő megpecsételte Várszegi Csabáék sorsát, mert gyorsan négy gólt gurítottak a vendéglátók. A második félidőben két hazai és idegenbeli találatot láthatott a publikum.  A halasiak szépítő gólját, a 82. percben Csernák Zsolt szerezte. Kecel II. - Kiskunhalasi Spartacus  6-1.

Az első javítási lehetőség a halasiak számára szerdán 17 órakor a Városi Sportpályán adódik, ugyanis a Magyar Kupa keretében a jánoshalmi együttes látogat Halasra. A következő bajnoki mérkőzését  jövő vasárnap délután öt órakor vívja  a Spartacus, ekkor a Fülöpjakab lesz az ellenfél.