Tizenegy érmet nyertek a halasi atléták

Remek eredményeket értek el a Kiskunhalasi Atlétikai Club versenyzői Kecskeméten. Szloboda Mihály edző tájékoztatása szerint az Alföldi Régió Sport XXI versenyén tizenegy érmet nyertek a szárnyaikat bontogató halasi sportolók.

Rangos, két megyét felvonultató megmértetésen tették le a névjegyüket a Kiskunhalasi Atlétikai Club  fiataljai. Szloboda Mihály tanítványai Kecskeméten az Alföldi Régió Sport XXI versenyén. Mint megtudtuk, tizenegy éremmel térhettek haza a halasiak. Szabó Robin és Varga Kála kislabdahajításban, Szloboda Hédi 600 méteres futásban nyert aranyérmet. Ale Patrik 600 méteren, Varga Kála 60 méteren, Szloboda Zétény magasugrásban, Szloboda Hédi szontén magasugrásban szerzett második helyet. Szloboda Zétény súlylökésben, Tóth Krisztián magasugrásban, Korsós Jázmin kislabdahajításban, Ale Patrik távolugrásban végzett bronzérmes helyen.  - Összesen 11 érem, megannyi élmény, öröm és boldog tekintetek a csillogó szemekből- tette hozzá Szloboda Mihály edző.