Tóth-dupla az edzőmeccsen

Tóth Tamás (képünk bal oldalán, ötös számmal) két góljával nyert a Kiskunhalasi FC a Kecel elleni edzőmérkőzésen. A 2-1-es siker abból a szempontból is figyelemreméltó, hogy éppen a Kecellel kezdünk majd a bajnokságban március elsején.

Lejátszotta második edzőmeccsét is a március elsejei bajnoki rajtra harmadik hete készülő Kiskunhalasi FC. A városi sportpályán az a Kecel volt az ellenfél, amellyel majd a nyitányon találkozunk. Ráadásul éppen hazai pályán. Ősszel, az első fordulóban a keceliek 1-0-ra nyertek és otthon tartották a három pontot. A szombat délutáni edzőmeccs a halasiaknak sikerült jobban.

Tóth Tamás révén vezetést szereztünk az első félidőben, majd a szünet után ismét Tóth volt eredményes. 2-0 után szépítettek a vendégek, de az egyenlítés nem sikerült. Küzdelmes meccs volt, sáros mély tanalú pályán gyűrték egymást a csapatok. Vasárnap 11 órakor, szintén a városi sportpályán a KFC a Harkakötönyt fogadja.
Kép-szöveg: Jáger Levente