Autoteam bajnokavatás Kalocsán
Archívum

A Bács-Kiskun Megyei Női Kézilabda Bajnokság 2011/2012. évi bajnoki szezonjának utolsó fordulójában Kalocsán, már megyei bajnokként lépett pályára a KB Autoteam SE. Ennek megfelelően felszabadult játékkal, magabiztosan hozták a mérkőzést Katkó Andrea tanítványai. Kalocsai KC - Fiat KB Autoteam SE 21 - 34 (12-20).

A szombat délutáni találkozón a KB Autoteam SE-nek nem volt félnivalója Kalocsán. Egyrészről a bajnokságot már az előző fordulóban magukénak tudhatták, másrészről a vendéglátókkal szemben csak nagyarányú győzelmet arattak évtizedes történelmük során. A mérkőzés elejétől irányították a játékot Csőszék és folyamatosan növelve előnyüket a félidőben nyolcgólos vezetéssel mentek pihenőre. A második játékrészben sem tudott komoly ellenállást tanúsítani a Kalocsa, az edző Kolics Jánost kivéve, aki már a mérkőzés első perceiben figyelmeztetést, majd 2 percest büntetőt kapott trágár, a játékosait és a mérkőzésvezetőket becsmérlő szavai miatt, amit a második félidőben sikerült fokoznia. A kalocsai edző magából kiforduló viselkedését a bírók, a második félidő derekán piros lappal, a játéktérről való végeleges kiküldéssel honorálták. Mindez nem változtatott játékképen. A KB Autoteam SE fölényes győzelmet aratott és a találkozó végén Kun Istvántól, a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség elnökétől átvették a bajnoki aranyérmeket. Több kép itt!

Katkó Andrea:
„Felszabadult játékkal, biztosan hoztuk a mérkőzést. Örülök a győzelemnek és a csapat kilencedik bajnoki címének, amiben Virág Erikának óriási érdemei vannak, hiszen a szezon első felét az ő munkájának köszönhetően hozta a csapat. Gratulálok a lányoknak! Még egy komoly feladat vár ránk, az idényzáró vacsora, de tippem szerint ott is egyértelmű sikert aratunk.” - mondta huncut mosollyal az edzőnő.

Kalocsai KC - Fiat KB Autoteam SE 21-34