Döntetlen a csúcsrangadón
Archívum

Úgy látszik a Kiskunhalasi UKSC  legfőbb mumusa a bajnokságban a Kiskunhalasi UKSC II. Egyetlen vereségüket is ettől a csapattól szenvedték el Kanyik Árpádék és a tegnapi visszavágón sem sikerült a győzelem

A Kiskunhalasi UKSC két csapatot is versenyeztet a bajnokságban. A sors furcsa játéka eredményeként éppen a két halasi csapat egymás ellen kezdte meg tavaly a szereplését. Akkor az UKSC II legyőzte riválisát, azóta már tudjuk, hogy az UKSC I-nek ez volt az egyetlen veresége ősszel. A felkészülési kupán is találkozott egymással a két együttes és akkor is a kettesek nyertek. Tegnap este pedig létrejött a bajnoki visszavágó is. Szép számú közönség előtt aztán egy jó és izgalmas mérkőzést játszottak a fiúk. Az első félidőben 18-14-re vezetett az UKSC I, amely a szünet után tovább tudta növelni előnyét. Úgy tűnt a hajrá előtt, hogy ezúttal megszületik a régóta várt siker. Nem így történt az UKSC II felpörgette játékát és egyenlíteni tudott. Izgalmas volt a végjáték 12 másodperccel a vége előtt még az UKSC I támadhatott, de nem sikerült a gólt, így maradt a döntetlen a végén már igen feszült hangulatú meccsen. Kiskunhalasi UKSC II - Kiskunhalasi UKSC 30-30 (14-18), a legeredményesebb góllövő a 16 gólos Pecséri Viktor, illetve a 10 gólos Kanyik Árpád volt. Képes tudósítás  a keddi Sportmagaziban és a szerdai Halasi Tükörben.

Kép-szöveg: Jáger Levente