Idegenben nyert a Szpari

Az eggyel magasabb osztályban szereplő Kunfehértó vendége volt a Kiskunhalasi Spartacus a napokban. A halasi fiúk a megyei III. osztályú bajnokság rajtjára készülve megtréfálták a házigazdákat.

A múlt hét elején kezdte meg a felkészülését a Kiskunhalasi Spartacus a megyei III. osztályú focibajnokság rajtjára. Két edzés után már éles helyzetben tesztelhette játékosait Árvai Roland. Első lépcsőként a Kunfehértó megyei II. osztályú gárdájával meccseltek a halasiak idegenben. A Spartacus a Vágó Tibor - Árvai Roland, Kazinczi Tamás, Muntyán László, Lajkó Zoltán -Vígh Mihály, Takács Sándor, Varga Liviu, Lőrincz István - Kovács István, Ódor Tamás összeállításban kezdett a tóparti pályán. Később Németh Norbert, Csernák Zsolt, Faddi Károly, Gyenizse Gábor, Nyúl Alex, Krizsán János, Nagy Csaba is szóhoz jutott csereként. A szünetben még 1-1 volt az állás, aztán a második félidőben két Szpari-gól eldöntötte a felkészülési mérkőzés sorsát. Kunfehértó - Kiskunhalasi Spartacus 1-3 (1-1), a gólokat Muntyán, Csernák és Lőrincz szerezte. A klub honlapjának tájékoztatása szerint a fiúk legközelebb szombaton, 17 órától, a jó erőkből álló Kecelnél vendégeskedik.