KNKSE: döntetlen Békéscsabán

Sokkal többet kaptam a lányoktól, mint amit vártam. Így fogalmazta meg Varga József, a Kiskunhalas NKSE edzője a tapasztalatait a nemrégiben véget ért Békéscsaba - KNKSE női kézilabdás felkészülési meccs után.

Lejátszotta első felkészülési mérkőzését a Kiskunhalas NKSE. A lányok két héttel ezelőtt kezdték meg az edzéseket és ez volt az első alkalom, hogy meccset játszott a csapat. Az ellenfél az a Békéscsaba volt idegenben, amellyel várhatóan a bajnokságban is nagy csatákat vív majd a halasi egylet. A békési fővárosban 30 percnyi játék után 14-10-re vezetett a KNKSE, a szünet után újított a viharsarki gárda, így döntetlen lett a végeredmény. Békéscsaba - Kiskunhalas NKSE 26-26. Varga József, a halasiak mestere érdeklődésünkre azt mondta, hogy a vártnál többet kapott a csapattól. Délelőtt még edzett a keret, és a kényszerű okból két beállós variációt próbáltak ki a halasiak. Takács és Barna végig a pályán volt. A KNKSE pénteken a Szekszárd ellen játszik, kétszer is idegenben. A halasi szurkolók a csapatot hazai környezetben augusztus 9-én láthatják, ellenfél a Szekszárd lesz.