Sikeres fociszombat

A Kiskunhalasi Szilády RFC U13-as, U16-os és a Kiskunhalasi FC női csapata is sikerrel szerepelt a tegnapi bajnoki mérkőzéseken. Az utánpótlás a Kiskunfélegyházát győzte le, míg a lányok a Méhecskéket csípték meg 8 alkalommal a városi sportpályán.

Tovább folytatta sikeres szereplését a megyei kiemelt bajnokságban a Kiskunhalasi Szilády RFC U13-as csapata. A halasiak a Kiskunfélegyházával találkoztak és magabiztos győzelmet arattak.  Simon Márk János szerezte mind a három találatot, ő egyébként az elmúlt fordulóban mesternyolcast (!) rúgott. Kiskunhalasi Szilády RFC - Kiskunfélegyháza 3-1 (2-0).  Az U16 is remekelt a félegyháziak ellen,  már a félidőben 4-0-ra vezettek Vincze Attila tanítványai. A vége egy sima hatos volt. Kiskunhalasi Szilády RFC - Kiskunfélegyháza 6-0 (4-0). A gólokon Torma Barnabás 4, Patocskai Mátyás és Csillag Dániel osztozott. A Kiskunhalasi FC női együttese a megyei keresztpályás bajnokságban a Méhecskék ellen léptek pályára. A halasiak semmit sem bíztak a véletlenre és már a 2. percben vezetést szereztek. Az első félidőben nem esett már több gól, de a szünet után annál több. A halasiak még hét alkalommal vették be a vendégek kapuját. Faddikor-KFC - Méhecskék 8-0 (1-0), a gólokon Tóth Kitti 2, Csorba Szandra 2, Rávai Enikő 2, Martonosi Erika és Herczeg Andrea osztozott.