Súlyos vereség
Archívum

Nem sikerült a bravúr Vácott: a hazaiak gyakorlatilag már az első 30 percben eldöntötték a két bajnoki pont sorsát. Hiába volt jóval szorosabb a második félidő, a vége súlyos vereség lett. Dankó Ervin edző szerint fáradtak voltak a lányok, sokat kivett belőlük a szerdai mérkőzés.

Sima első és egy jóval szorosabb második félidő volt Vácott, a Kiskunhalas NKSE ma délutáni vendégjátékán. A hazaiak alaposan nekiestek az ellenfelüknek és ezt a ritmust nem tudták felvenni a halasiak. Egyre nőtt a különbség és a nagy lendülettel játszó váciak 21-8-ra nyerték a félidőt. Már az első játékrészben cserékkel próbálkozott Dankó Ervin edző, de ez sem segített. - Azt mondtam a lányoknak a szünetben, hogy ne engedjük tovább nőni a különbséget. Láttam rajtuk, hogy nagyon fáradtak, a szerdai, Érd elleni mérkőzés sokat kivett belőlük. Sok volt sorozatban a harmadik meccs. Ezzel együtt a második játékrészt majdnem döntetlenre sikerült hozni. A vége 14 gólos vereség lett, de nekünk most előre kell nézni, a jövő heti DVSC elleni meccsre készülünk- fogalmazott nem sokkal a lefújás után telefonos érdeklődésünkre Dankó Ervin. Azt mondta, hogy Szamoránsky Anikó és Takács Bernadett tűnt ki társai közül. Vác- Kiskunhalas NKSE 38-24 (21-8).