Szpari hetes

Kiütéses győzelmet aratott hazai pályán a Kiskunhalasi Spartacus a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság tegnapi mérkőzésén. A vendég Jászszentlászló ellen szinte tetszés szerint érték el góljaikat a halasiak.

Nem volt igazán acélos eddig a Kiskunhalasi Spartacus az őszi szezonban. Tegnap viszont megtört a jég és kijött az a bizonyos lépés. Ezt pedig az ellenfél, Jászszentlászló bánta a városi sportpályán. A gólgyártást Pecznyik Lajos kezdte az első negyedóra végén, majd 20 perccel később Csortos Gábor növelte kettőre a Szpari előnyét. Ez is volt a félideji eredmény. A térfélcserét követően nem sokkal Molnár Alex köszönt be a vendégek kapusának, majd a a 62. és a 64. perc között Szalka Zsolt, valamint Varga Liviu vette be a szentlászlói kaput. A 71. percben egy kiállítás után megfogyatkoztak a vendégek, így Muntyán László és Mihályi Tamás vitte be a kegyelemdöfést. Kiskunhalasi Spartacus - Jászszentlászló 7-0 (2-0). Összefoglaló és a gólok kedden este, fél nyolctól a Sportmagazinban.