XI. Dél-Alföldi Polski Fiat 125p Találkozó
Közélet

XI. Dél-Alföldi Polski Fiat 125p Találkozó

Több mint egy évtizede annak, hogy térségünkben összegyűlnek és egy teljes hétvégét együtt töltenek a leglelkesebb Polski Fiat tulajdonosok. A programot idén is Kis-Faragó Péter szervezte meg.

A találkozó 28 autóval és több mint 90 résztvevővel zajlott, három napon át. A csoport tagjai ezúttal Soltvadkertről indultunk, megnézték Petőfi Sándor szülőházát, majd az emlékmúzeumot, végül átautóztak Jakabszállásra, ahol közösen ebédeltek meg.

Az idei repertoárban szerepelt buckajárás, céllövölde, és kézműves foglalkozás is. A szervezők legnagyobb örömére most is eljött a csapat legidősebb tagja, a 101 éves Edit néni is, aki most is nagyon élvezte a programokat.

- A hangulat családias volt, a légkör baráti. Voltak új résztvevők is, és mindenki jó élményekkel távozott, sőt megbeszéltük, hogy jövőre ugyanitt találkoznak. Mert a Polski egy életérzés – nyilatkozta weblapunknak Kis- Faragó Péter.