Vadkerti zakó

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság ötödik őszi fordulójában a Kiskunhalasi FC az "ősi" rivális otthonába, Soltvadkertre utazott. A szombati esős, hűvös idő visszatartotta a szurkolókat a személyes élménytől, ennek ellenére, aki ott volt, érdekes mérkőzést láthatott.

Kis Péter, aki az elmúlt szezonban még a Halast irányította, alaposan felkészítette a hazaiakat. Ennek ellenére két perc alatt két gólt lőhetett volna a KFC. Előbb Lukács kapáslövése csattant a felső lécen, majd Kerekes ziccerezhetett eredménytelenül.

Az ötödik majd a tizenkettedik percben jött a hidegzuhany. Előbb egy szögletet öklözött érthetetlenül saját kapujába Gerner, majd a félpálya közeléből felívelt labdát "nézett el" a halasi portás. 2-0 és innen már nem is tudott felállni a KFC, sőt a második félidőben még két gólt lőttek a hazaiak. Soltvadkerti TE - Kiskunhalasi FC 4-0.

Folytatás szeptember 21-én, szombaton 16 órakor a Városi Sportpályán. Ellenfélként a Kiskunfélegyházi HTK érkezik. Nem lesz könnyű meccs...