Halasi tűzoltó volt a legjobb

Az elmúlt két évtized legjobb eredményét érte el a halasi tűzoltók strandfocicsapata, amely a negyedik helyen zárt a Tűzkakas Kupán, amelyen 33 válogatott mérette meg magát. A paksi döntőbe a legjobb húsz került, ott aztán nemcsak a csapat, hanem Kovács Máté is bizonyított, a halasi tűzoltó lett a torna legjobb játékosa.

Már a XXI. Tűzkakas Országos Tűzolt Strandfoci Bajnokságot rendezték idén, erre 33 csapat nevezett. A selejtezőkből a legjobb húsz került a döntőbe, ahol 20 válogatott mérette magát. Ott lehettek a legjobbak között a halasi tűzoltók is, akik nagyon készültek a rendhagyó tornára.
Pakson jól ment a foci a mieinknek és az elismerésre méltó negyedik helyen zártak, amely az elmúlt két évtized legjobb eredménye. Hab a képzeletbeli tortán, hogy a bajnokság legjobb játékosa a halasi Kovács Máté volt. Ezért különdíjat vehetett át. Ha Bács-Kiskunt vesszük figyelembe, akkor a legjobb volt a halasi csapat.