2026. 02. 25. szerda
Géza
  Írjon nekünk clear sky 0°C Érzett: -2°C Szél: 2 m/s Párat.: 86%

51 év után köszönt el a kórháztól Dr. Oszlánczi Gábor

Jáger Levente  |  2025. 12. 04., 09:15

Egy legendás orvos töltötte az utolsó munkanapját a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház SZTE Oktatókórházában dr. Oszlánczi Gábor. A kiváló szakember 51 dolgos év után köszönt el az intézménytől.

December 3-án volt az utolsó munkanapja Dr. Oszlánczi Gábor főorvosnak a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház SZTE Oktatókórházában. A köztiszteletnek örvendő belgyógyász 51 éven át segítette az intézmény közösségét és gyógyította betegeit. Oszlánczi doktor 2007-ben nyugdíjba vonult,  de továbbra is aktív maradt, és azóta is támogatta a halasi és keceli belgyógyászati szakrendelés munkáját. - Több mint fél évszázados, türelmes és megbízható munkája sok betegnek és kollégának adott biztonságot és támaszt. Most, hogy valóban megkezdheti a megérdemelt pihenést, szívből kívánunk számára jó egészséget, nyugodt és örömteli nyugdíjas éveket - írta a közösségi oldalán a halasi kórház.
Ha tetszett a cikk, kövesse a Halasmédiát
a Facebookon!
hirdetés

Még több friss hír

2026. 02. 23., 13:21
A Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság kiemelten kezeli a bűncselekmények áldozatainak hatékony segítségét, széleskörű tájékoztatását. 2026.február 22. Európa számos országában - 1993 óta Magyarországon is - a Bűncselekmények Áldozatainak Napja, amikor a figyelem az áldozatokra irányul.
2026. 02. 21., 22:59
A családok apraját-nagyját egyaránt várta a Halasi Városmenedzser Nonprofit Kft. a Csetényi Élményparkban megrendezett jelmezes télűző mulatságra. Az egésznapos program keretében játék, tánc, zene, farsangi fánk, busók és terepfutás várt az érdeklődőkre.
2026-02-23 19:13:34
- Jelmezes futással, busókkal, hangos kerepléssel, kiszebáb égetéssel űzték a telet a Csetényi Élményparkban - Sikeresek voltak a speciális tesztvonat mérései a felújított vasútvonalon - Halasi orvosokra is lehet szavazni
2026-02-23 18:43:51
- Új terasz épült a Matéza étteremnél pontosan 10 éve - Változások a háziorvosi ügyeletben - 250 új számítógépet kapnak a tankerület iskolái - Aláírták a Szabadka-Kiskunhalas testvérvárosi szerződést
hirdetés

  Legfrissebbek most

   PORTRÉ
2026. 02. 12., 14:35
Csík Réka tánca az MVM Dome-ban
2026. 02. 04., 15:05
Török Erika a Kilimandzsárón
2026. 01. 23., 16:07
Kuti Sándorné dr. Kovács Mária, a lelkiismeretes orvos, és segítő katolikus.
2025. 12. 28., 11:11
Nyugdíjba megy Zsigó József, Kiskunhalas legismertebb halárusa.
hirdetés