Újabb szakmai elismeréssel illették Zsebő Marcellt. A kiskunhalasi autóversenyző a szakszövetségtől vehetett át egy díjat a nemzetközi gokartsportban elért eredményeiért.
A napokban tartotta meg a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség az Országos Gokart Bajnokság és Kupa 2025. évi Díjátadó Gáláját. A szakmai szervezet ünnepségére hivatalos volt Zsebő Marcell is. Mint a helyszínen kiderült, a kiskunhalasi autóversenyző különdíjban részesült. Marci átvehette a „Nemzetközi gokart eredményei elismeréséért” járó díjat. - Hatalmas megtiszteltetés számomra ez az elismerés és egyben visszajelzés is arról, hogy a rengeteg munka, edzés és áldozat meghozza a gyümölcsét. Ez a díj extra motivációt ad a folytatáshoz, megyünk tovább, de már GT autóval- fogalmazott közösségi oldalán a fiatal sportoló.
Forrás Zsebő Marcell facebook oldala
Vendégünkkel arról beszélgetünk, hogyan látták magukat és más népeket középkori őseink, és miben érezték magukat hasonlónak vagy különbözőnek a környező világtól. Szó lesz arról is, hogy a történeti forrásokban hogyan jelenik meg a „magyar” fogalom, mit jelentett akkoriban a „külföldi” vagy „idegen”, és hogyan befolyásolta ez a középkori társadalom önképét és kapcsolatait.